МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей


Головна « Статті « Зробіть захист будинку надійним

[02.09.2011]     Зробіть захист будинку надійним

Ворота розпашні - це простий, недорогий і вірний спосіб облаштування в´їздів у двори промислових і приватних будівель, на автостоянки, в гаражі. Їх встановлюють частіше на великих відкритих просторах, де їх стулки не заважають руху людей та транспорту. Однак використовують їх як автоматичних гаражних воріт, зручно відкриваються за допомогою дистанційного пульта.
Їх встановлюють на посилених підшипникових петлях, які беруть на себе основну вагу конструкції. Вони можуть відкриватися і всередину, і назовні, залежно від того, який за своїми особливостями конкретну ділянку.

Вони також мають ряд відмінностей в конструкції в порівнянні до розсувними, хоч і виробляються за тією ж технологією.

Як і зсувні ворота, вони складаються з декількох модулів, а також створені в різних варіантах дизайну. У той же час вони в них криється строгий класичний стиль і сучасний рівень дизайну.

Стулки воріт, які відкриваються за допомогою спеціальних накладок, щільно прилягають до стовпів, виглядають солідно і красиво.

Такі ворота потрібні тому господареві, якому важливий, перш за все, гідний зовнішній вигляд.

Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність цих виробів на будь-який смак і достаток. До цих пір дуже популярні ворота розпашні гаражні. Вони захищають сотні тисяч автомобілів від їх викрадення.

Відкатні ворота теж не менш популярні й улюблені клієнтами. Все тому, що вони складаються з простої і надійної конструкції. Фраза «все геніальне просто" - ідеально для них підходить. Покупці їх цінують за надійність та зручність користування. Вони є незамінним помічником на дачах з їх вузькими вуличками і маленькими ділянками. Їх конструкція дбайливо ставиться до навколишнього простору. Це дуже зручно і не заважає на автомобілі здійснювати і без того складний маневр в´їзду та парковки.

Сьогодні, відкатні ворота - це чудеса технічного прогресу. Якщо говорити про автоматичні версіях, то їм по надійності і простоті немає рівних.

Відома приказка свідчить, що наш будинок - це наша фортеця, і фортеця ця не може обійтися без міцних дверей. Ними і є відкатні ворота.

Даний вид конструкцій називається по - різному: консольні, розсувні, зсувні. Але головне це те, що вони являють собою полотно, що рухається уздовж забору і відкриваєте проїзд. Виготовлення, установка таких воріт доречна там, де потрібно забезпечити широкий проїзд. Також вони зручні на дачних ділянках, територіях заміських будинків і котеджів. Ціна на них залежить від типу матеріалу і габаритів полотна.

Переваг у них маса. Завдяки високому рівню стійкості до зношування, такі ворота служать набагато довше. На них можна встановити пристрої спостереження і безпеки. Монтаж їх швидкий і простий: можна встановити таку конструкцію протягом дня. А ось стійкість до дії опадів, механічних пошкоджень, корозії досить підвищена.

Завдяки своїм чудовим властивостям, ці пристрої здатні без збою працювати в будь-яких кліматичних умовах. Крім того, якщо необхідно їх можна відкрити і вручну.

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки. Головна відмінність їх від звичайних полягає в їх автоматичною системі приводу відкриття і закриття воріт. Ці приводи - гарантія безпечної роботи воріт в будь-яких умовах. Дистанційне управління зможе заощадити ваш час і сили, забезпечити при цьому стовідсотковий захист майна.

Сучасна автоматика для воріт виконує не тільки функцію регулювання, але може бути оснащена додатковими опціями безпеки.

Сучасна автоматика практично безшумна. З її допомогою можна управляти полотном дистанційно, не виходячи з машини. Вона як надійний замок, не дає зрушити або відігнути полотно.

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.