МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Ролети в Донецьку « Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Різноманітність захисних ролет, пропонованих виробничим підприємством "Фонд СП", дозволяє покупцеві без зусиль вибрати прекрасні бамбукові ролети.

 

Бамбукові ролети просто захоплюють своєю красою.

 

Не викликає сумніву, що бамбукові ролети вигідно відрізняються оригінальністю естетичного втілення.

 

Відзначимо той факт, що бамбукові ролети представляють із себе різного роду палички з бамбука, які, завдяки декоративним ниткам, сплетені між собою.

 

Цікаво буде дізнатися про те, що на сьогоднішній день при виробництві бамбукових ролет використовується близько двохсот різних видів бамбука.

 

Звичайно, палички, з яких виготовлені бамбукові ролети, мають різний діаметр, а ця обставина, у свою чергу, сприяє наявності у них різної світлопропускної здібності. Дана особливість широко використовується в дизайні приміщень

 

Як вже неодноразово згадувалося, бамбукові ролети виготовлені з натурального дерева. Ця особливість дозволяє споживачеві, який придбав бамбукові ролети, вироблені підприємством "Фонд СП", гарантовано розраховувати на надзвичайну легкість, вологостійкість і дивовижну міцність бамбукових ролетів.

 

У світі неймовірної різноманітності синтетичних матеріалів використання виробів з натурального дерева, до яких, без сумніву відносяться бамбукові ролети, передбачає отримання додаткових позитивних емоцій від їх постійної експлуатації. Це обумовлено можливостями натурального дерева дивним чином урізноманітнити дизайн приміщення, надавши йому таку популярну природність і оригінальність.

 

Бамбукові ролети, які пропонує виробнича фірма "Фонд СП", відрізняються багатством вибору, який, у свою чергу, виникає з безлічі складових. В зв´язку з цим з повним правом можна говорити про колірну різноманітність.

 

Інтер´єрний дизайн, виходячи на обрії нових одкровень, досить часто використовує бамбукові ролети як серйозний аргумент у своїй творчості.

 

Не можна не сказати про те, що бамбукові ролети дуже практичні. А їх універсальність просто приголомшує!

 

Звернемо увагу на те, що бамбукові ролети можуть кріпитися як на отвір, так і безпосередньо в отвір. Крім цього зазначимо, що можливо кріплення бамбукових ролетів на стулку вікна.

 

Багатий асортимент бамбукових  ролетов, пропонованих виробничою фірмою "Фонд СП", дозволяє покупцеві без зусиль вибрати виріб, який повною мірою відповідає його смаковим пристрастям, естетичному сприйняттю і, звичайно, особливостям приміщення, яке воно і покликане прикрасити.

 

Також зазначимо, що фірма "Фонд СП", продовжуючи постійно покращувати якість виробленої продукції, пропонує вимогливого клієнта тканинні ролети, римські штори іи пласткові ролети..

 

Бамбукові ролети в різних варіантах свого виконання передбачають або рулонну систему, або римську систему функціонування.

 

Дивне поруч, і воно обов´язково стане вашим постійним супутником, якщо бамбукові ролети, які пропонує покупцеві виробнича фірма "Фонд СП", стануть невід´ємною частиною вашого інтер´єру!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось