МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Інтер´єр і екстер´єр « Брудозахисні покриття

Брудоочисні покриття

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Ми знаємо про брудозахисні покриття все, і поспішаємо поділитися цією інформацією з Вами.

Говорячи в цілому, можна сказати про те, що брудозахисні покриття мають досить широку сферу застосування. Найголовнішою функцією брудозахисних покриттів по праву можна назвати захист приміщень від бруду і вологи. А також, на радість господиням, брудозахисні покриття дозволяють економити на збиранні майже до 30%!

Фірма "Фонд СП" пропонує Вашій увазі численну кількість брудозахисних покриттів, постійно розширюючи свій асортимент.

Грязезащитное покрытие Грязезащитное покрытие Грязезащитное покрытие
Брудоочисні покриття Брудоочисні покриття Брудоочисні покриття

 

Брудозахисні покриття об´єднуються в системи, які поділяють на три ступені, в залежності від ступеня захисту і від місця розташування покриттів. Пропонуємо Вам провести маленький екскурс по кожній з цих ступенів.

Отже, перший ступінь захисту, як правило, встановлюють під козирком на ганку вхідної зони. Цей ступінь захисту призначений для "відскрібання великих фрагментів бруду і снігу і видалення їх через крізні отвори".

Другий ступінь захисту зазвичай встановлюють між дверима вхідних дверей. Він необхідний для видалення дрібних фракцій забруднень з підошов.

Третю ступінь захисту найчастіше встановлюють у фойє. Вона служить для збору вологих забруднень і протирає підошву взуття.

Малоймовірно, що хто-небудь з нас коли-небудь цілеспрямовано замислювався про те, яку кількість грязі ми приносимо на нашому взутті з вулиці. Багато людей наївно вважають, що ганчірка, що лежить біля порогу, або невеликий килимок врятують Вас від вуличного бруду та пилу. Але це чистої води омана! Практично весь бруд тягнеться за ногами в приміщення, а підлогове покриття біля вхідних дверей дуже швидко затирається і приходить в непридатність. Ви тільки уявіть собі, якщо мова буде йти не про квартиру, а про місце великого скупчення людей, що ж відбувається в цьому випадку? Вихід є! Сучасні брудозахисні покриття - це краще рішення подібної проблеми! Саме вони дозволяють повною мірою захистити приміщення від пилу і бруду. До всього іншого, брудозахисні покриття не допускають проникнення вологи, що негативно впливає на підлогу і, в кінцевому рахунку, руйнує їх.

Брудозахисні покриття - незамінна річ. Вони дають можливість запобігти забрудненню підлогового покриття, зберегти його цілісність. Брудозахисні покриття дозволяють уникнути поширенню пилу і бруду в різних приміщеннях, а також передчасне зношування підлогового покриття. Безумовно, значимою якістю брудозахисних покриттів можна вважати і те, що вони не допускають травматизму на слизьких і мокрих поверхнях.

Думаємо, ніхто не візьметься заперечувати факт того, що брудозахисні покриття практичні і надійні, а їх використання дозволяє не тільки скоротити фінансові витрати, але й додати будь-якому інтер´єру тепло, комфорт і затишок. Також брудозахисні покриття витримують великий діапазон температур і стійкі до впливу солей і хлоровмісних.

Ви можете встановити брудозахисні покриття на ганку, інших місцях входу в приміщення і не тільки. Описуваний вид виробів легко очистить взуття від бруду, піску, пилу, мокрого снігу. Також він додасть стильний і презентабельний вигляд інтер´єру.

Завдяки нашим брудозахисним покриттях у Вашому приміщенні завжди буде панувати чистота. Для підтримки чистоти ми радимо Вам також використовувати корзини для сміття виробництва фірми "Фонд СП". У нас завжди Вам раді!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось