МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українською

Інтер´єр і екстер´єр

Ми виробляєм Когтеточка для котів, Екрани для радіаторів, Підставки для квітів металеві, Кошики для сміття, Козирки металеві, Перила алюмінієві, Металеві урни, Брудозахисні покриття, Порошкове забарвлення,


Жалюзі в Донецьку

Ми виробляєм Жалюзі вертикальні, Жалюзі горизонтальні, Установка жалюзі, Ремонт жалюзі,


Штори в Донецьку

Ми виробляєм Римські штори, Рулонні штори,


First Image
First Image
First Image

Ролети в Донецьку

Ми виробляєм Тканинні ролети, Ролети захисні, Ролети гаражні, Бамбукові ролети, Установка ролет, Ремонт ролет,


Ворота в Донецьку

Ми виробляєм Ворота в'їзні, Ворота відкатні, Ворота розпашні, Ворота секційні, Ремонт воріт,


Автоматика для воріт

Ми виробляєм Автоматика для розпашних воріт, Автоматика для відкатних воріт, Автоматика для секційних воріт, Автоматичні шлагбауми,


Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.