МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Інтер´єр і екстер´єр

Інтер´єр і екстер´єр

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Інтер´єр і екстер´єр настільки важливі для сучасного життя, що стали невід´ємною її складовою!


Думаємо, що таке інтер´єр і екстер´єр - відомо абсолютно кожному, але все ж нашим обов´язком ми вважаємо донесення до Вас цієї інформації.


Отже, інтер´єром ми називаємо внутрішнє оздоблення та оформлення приміщення, а екстер´єром, відповідно, зовнішнє.


Фірма "Фонд СП" пропонує на Ваш розгляд різноманітні предмети інтер´єру і екстер´єру: екрани для радіаторів, жалюзі і ролети, підставки для квітів металеві, урни, ворота, козирки металеві і багато-багато іншого.


Інтер´єр і екстер´єр служать для формування Вашого, так би мовити, іміджу, точніше навіть сказати не особисто Вашого, а Вашого будинку або приміщення. Сучасний інтер´єр і екстер´єр допоможуть Вам стати впізнаваними і привернути до себе увагу оточуючих, а може навіть захопити і вразити їх, адже оригінальності та неординарності немає межі.


Предмети інтер´єру і екстер´єру від фірми "Фонд СП" прикрасять будь-який простір, привнесуть нотки шику і розкоші або легкості і непередбачуваності. Це зручність і краса, грамотно поєднана з надійністю і відмінною якістю.


А чи знаєте Ви, що інтер´єр і екстер´єр складаються з ряду складових. Важливу роль тут відіграє процес розробки дизайну, а в нашій фірмі Ви якраз зможете знайти ті предмети, які прекрасним чином доповнять загальні начерки дизайнера.


Ми вже не можемо уявити собі затишок без певних предметів інтер´єру і екстер´єру: горщики, вази, жалюзі, козирки, поручні ... Все це прикрашає і додає єдності стилю.


Інтер´єр важливий абсолютно для будь-якого приміщення, а ось екстер´єру частіше приділяють увагу власники приватних будинків і котеджів, магазинів, кафе, ресторанів, бутиків і так далі, власників квартир екстер´єр часто мало турбує, тому що їм важливіше те, що всередині.


Сучасний інтер´єр і екстер´єр здатні вдихнути в потрібний простір нове життя, зробити його незабутнім і до нестями красивим.


Інтер´єр і екстер´єр поділяються на певні стилі і мають особливі характеристики та особливості. Вони зроблять Ваше життя яскравішим і цікавішим, більш досконалий і дивніше, адже в наш час з´являються нові, невідомі і недоступні досі інструменти і предмети для створення шедеврів.


Фірма "Фонд СП", що пропонує Вам різні предмети інтер´єру і екстер´єру, робить це на приголомшливо вигідних для Вас умовах, так як є виробником.


Ми бажаємо Вам приємних покупок і гарного настрою з фірмою "Фонд СП"!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось