МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Жалюзі в Донецьку

Жалюзі в Донецьку

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

На сьогоднішній день, напевно, стало неможливим уявити сучасне приміщення без жалюзі. Ви ж звертали на це увагу, чи не так? Та й жалюзі в Донецьку зустрічаються часто-густо, як незмінний атрибут сучасності.


Фірма "Фонд СП" пропонує Вам жалюзі в Донецьку на вигідних умовах, які, безсумнівно, Вас зацікавлять.


У зв´язку з прогресом, який зробив крок далеко вперед, у наш час можна зустріти найрізноманітніші жалюзі. Вони можуть відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом, дизайну та оформлення, однак, конструкція їх, найчастіше, залишається незмінною.


Жалюзі примітні тим, що їх можна вписати в абсолютно будь-який інтер´єр і будь-які отвори.


А чи знаєте Ви, що всі жалюзі можна розділити на два види: жалюзі горизонтальні і жалюзі вертикальні.


Безумовно, ці різновиди жалюзі багато в чому схожі, але і різного в них теж дуже багато. Це обумовлюється їх конструкцією, яка створює в кожному окремому випадку ряд переваг.


Якщо говорити про горизонтальні жалюзі, то їх найчастіше встановлюють в офісних установах, адже їх здатність підкреслити діловий стиль того чи іншого приміщення вразить будь-кого! Такі жалюзі вважаються класичними. Вони практичні, універсальні, сучасні та стильні, а також легкі у використанні та управлінні. На щастя, останні розробки зробили можливим використання горизонтальних жалюзі в створенні домашнього інтер´єру.


Торкаючись вертикальних жалюзі, скажімо, що вони приголомшливо виглядають в домашній обстановці. Вони можуть оброблятися спеціальним антистатичним складом, відштовхуючим пил. Вертикальні жалюзі додають затишок приміщенню, візуально збільшують простір і розсіюють світло.


Жалюзі здатні підкреслити сучасну індивідуальність і неповторність. Можна сміливо говорити про те, що жалюзі представляють собою певний різновид штор, але з рядом незаперечних переваг, до яких ми віднесемо функціональність, практичність і зручність. Вам досить буде всього лише потягнути за ланцюжок або шнурок, щоб здійснити управління жалюзі.


Жалюзі виготовляються з екологічно чистого матеріалу з надійною фурнітурою, що робить їх оптимальним варіантом заміни та доповнення до звичайних штор.


Жалюзі невибагливі в прибиранні та чищенні. Для цього скористайтесь звичайною тканиною або м´якою щіткою, привівши жалюзі в закритий стан. Волога це буде щітка чи суха, необхідно дивитися за ступенем забрудненості жалюзі.


Жалюзі в Донецьку Ви зможете знайти без особливих зусиль. Важливим критерієм відбору тут буде якість наданого товару.

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось