МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Інтер´єр і екстер´єр « Козирки металеві

Козирки металеві

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Перефразовуючи відому пісню, можна сказати: "Що нам сніг, що нам спека, що нам дощик проливний ..., коли над нами є надійний захист у вигляді козирків металевих".

Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические
Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві Козирки металевіДо того ж козирки металеві, розташовані над входом в будинок прикрашають фасад і перешкоджають руйнуванню ступенів і майданчика водою що скупчується перед дверима.


Уявіть, яке блаженство, стояти під козирком металевим під час невеликого літнього дощу і дихати на повні груди свіжим повітрям!


Запам´ятайте, що козирки металеві обов´язково повинні бути міцними і водонепроникними, інакше як же вони зможуть витримувати велику кількість опадів? Наприклад, покладів снігу взимку.

Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические
Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві Козирки металевіФірма "Фонд СП" вже тривалий час займається виробництвом козирків металевих. Ми відповідаємо за якість своєї продукції, тому бажаємо Вам виключно кращого!


Наші козирки металеві витончені, міцні і сучасні. Вони стануть гармонійним доповненням архітектурної споруди, і цінителі прекрасного, напевно, це оцінять.

Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические
Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві


До речі, виходячи з особливостей фасаду, отвору дверей і Ваших побажань виготовляються різні варіанти козирків металевих: у вигляді арки, з ламаним двосхилим дахом, що створює нові акценти на фасаді будинку, і так далі.


Ще з незапам´ятних часів козирки металеві вважалися невід´ємною частиною композиції фасадів будь-якої будівлі. Вони не тільки виконують захисну функцію, але і є неодмінним атрибутом, дивлячись на який формується уявлення про власника. Віддавши перевагу козиркам металевим виробництва фірми "Фонд СП", про Вас будуть думати як про володаря відмінного смаку. Наш товар говорить про солідність, престижність і респектабельність власника.

Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические
Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві


А чи знаєте Ви, що козирки металеві вважаються унікальними елементами малих архітектурних форм, та історія козирків сягає своїм корінням в глибоке минуле. У описуваного вигляду виробу існує своя власна традиція і культура, яка барвисто відбилася у багатовіковій історії будівництва. Козирки металеві - це найкраща традиція архітектури 18 - початку 20 століття. Безумовно, вони пройшли досить складний генезис, але, тим не менш, залишаються затребуваними та актуальними до цього дня.


Віддайте перевагу козиркам металевим виробництва фірми "Фонд СП", якщо Ви віддаєте перевагу стабільності, стриманості і надійністі. Тут їх виготовляють справжні майстри та умільці, які створюють шедеври!


Багато хто думає, що козирки металеві - це незначний елемент, але якщо капнути глибше, ми зрозуміємо, що описуємий виріб зможе додати фасаду будь-якої будівлі якусь таємничість, статність, приховану красу і витонченість.

Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические Козырьки металлические
Козирки металеві Козирки металеві Козирки металеві  Козирки металеві Козирки металеві - затребуваний вид товару, що має низку переваг, до числа яких віднесемо міцність, надійність, довговічність і невисоку вартість.


Ми виробляємо приголомшливі, чудові, унікальні та неперевершені перед дверима скупчується , про які в праві говорити без удаваної скромності.


Наша продукція виготовляється з використанням високоміцних матеріалів і за найсучаснішими, але в той же час високоефективним технологіям, які Ви, неодмінно, оцініте!


Екрани для радіаторів, ошики для сміття, підставки для квітів від нашої фірми також прикрасять будь-який інтер´єр.

 

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось