МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Інтер´єр і екстер´єр « Порошкове забарвлення

Порошкове забарвлення

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Каталог кольорів фарб

 

Фахівці називають порошкове забарвлення вибором майбутнього!


Характерною рисою розвитку промисловості 21-го століття можна вважати розвиток і планомірне вдосконалення технологій порошкових покриттів.


Фірма "Фонд СП" пропонує своїм клієнтам порошкове забарвлення. Хотілося б розповісти вам про достоїнства порошкового забарвлення.


Отже, порошкове забарвлення володіє такими плюсами, як економічність, екологічна повноцінність самої технології і найвищі споживчі характеристики одержуваних покриттів. Довговічність, декоративність, міцність, атмосферостійкість - все це характеристики порошкового забарвлення. За допомогою порошкового забарвлення можуть бути пофарбовані вироби з металу, кераміки та багатьох інших матеріалів.


Фарбування рідкими фарбами відходить на задній план, поступаючись дорогу сучасному і прогресивному порошковому забарвленню. А все чому? Тому що порошкове забарвлення є володарем відмінних економічних, технологічних і естетичних якостей, адже воно дозволяє рівномірно покрити виріб навіть самої складної конфігурації, що практично неможливо зробити, використовуючи рідкі фарби.


Сфера вживання порошкового забарвлення досить широка: меблі, двері, побутові прилади та інше.


Порошкове забарвлення екологічне, що надзвичайно на сьогоднішній день, тому що в ньому не використовуються вогненебезпечні і токсичні рідкі розчинники, а також гарантує довговічність, міцність і декоративність виробів.


Можливо, Вам цікаво буде дізнатися про порошкове забарвлення металів, тому ми взяли на себе сміливість надати Вам цю інформацію.


Порошкове забарвлення металів полягає в повідомленні електричного заряду деякими частинкам порошкової фарби і в їх осадженні саме під дією на виріб електричних сил. Потім відбувається полімеризація і забарвлення металів приходить до завершення, а в результаті ми отримуємо суцільне або монолітне покриття.


Порошкове забарвлення металів відрізняється антикорозійною стійкістю. Подібне забарвлення зовсім не вимагає застосування яких-небудь побічних плівкоутворювальних речовин.


Радісним фактом є практично необмежений вибір кольорів і текстури. А також ми можемо отримувати як поверхню з різним ступенем глянцю, так і з рельєфною фактурою.


Порошкове забарвлення з легкістю підвищує вартість виробів, а це ще один її безсумнівний плюс. Також за допомогою порошкового забарвлення будь-який виріб стає більш привабливим, що дозволяє збільшувати обсяги продажів.


Що ще слід сказати про порошкове забарвлення? Напевно, те, що порошкове забарвлення - це ще й дуже красиво. Робота фарбами, з великою кількістю розлучень, не йде ні в яке порівняння з порошковим забарвлення!


Далі, порошкове забарвлення є одним з найбільш економічно ефективних рішень для нанесення покриттів. За допомогою порошкового забарвлення можна забарвити не тільки одиничні вироби, а й цілу серійну партію товару.


Також порошкове забарвлення характеризується низьким відсотком відходів, що, безсумнівно, зацікавить будь-якого замовника.


Таким чином, порошкове забарвлення - це надійно, красиво і вигідно!


Екрани для радіаторів, підставки для квітів, кошики для сміття і багато іншого Ви зможете знайти у фірмі "Фонд СП".

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось