МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Ворота в Донецьку « Ремонт воріт

Ремонт воріт

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Ворота в´їзні, які служили вам вірою і правдою, вийшли з ладу?

 

Шкода.

 

Але, за великим рахунком, проблеми ніякої немає.

 

Адже завжди можна здійснити ремонт воріт, тим більше, що цей ремонт готові зробити першокласні майстри виробничої фірми "Фонд СП".

 

Як ми вже з´ясували, ворота в´їзні при правильній експлуатації можуть прослужити довго і якісно.

 

Проте, коли ремонт воріт стає нагальною потребою, необхідно, не відкладаючи справу в довгий ящик, негайно до нього приступати.

 

Природно, закликавши на допомогу профільних фахівців, кваліфікація яких не викликає сумнівів, таких, наприклад, як персонал фірми "Фонд СП".

 

У зв´язку з цим підкреслимо, що виробнича фірма "Фонд СП" надає своїм клієнтам сервісне обслуговування пропонованої продукції, асортиментний ряд якої досить широкий.

 

На перший погляд, який буває достатньо швидким, безумовно, важко визначити, яка зі складових вийшла з ладу і чому це сталося. Можливі різні пояснення. Це може бути автоматика для воріт, автоматичні шлагбауми або інші компоненти.

 

Варто відзначити, що в сервісне обслуговування входить гарантійний та післягарантійний ремонт продукції, у тому числі ремонт воріт.

 

Потрібно відзначити, що гарантійний ремонт воріт виявляється в тих випадках, коли шляхом об´єктивної перевірки виявлені дефекти виробу, провина за які лежить на підприємстві-виробнику. У зв´язку з цим представляється обгрунтованим підкреслити, що фахівці відділу сервісного обслуговування підприємства "Фонд СП" володіють правом проводити подібну оцінку причин виникнення зазначених несправностей.

 

Будучи максимально відкритими та відповідальними перед своїми замовниками, вибудовуючи свої взаємини з ними на основі довіри і щирості, виробнича фірма "Фонд СП" інформує про те, що відмовою в гарантійному ремонті воріт може бути ряд причин.

 

У даному випадку можна говорити про те, що виріб має явно виражені механічні або електричні пошкодження, які стали можливими в результаті дії покупця чи інших осіб. Також є причиною для відмови в гарантійному ремонті, зокрема, у ремонті воріт, ситуація, коли виріб вийшов з ладу в результаті неправильної експлуатації, транспортування або зберігання. Гарантійний ремонт воріт не проводиться, якщо вже була спроба провести ремонт сторонніми особами.

 

Відмова у проведенні гарантійного ремонту відбувається і в тому випадку, якщо були порушені терміни технічного та профілактичного обслуговування, якщо таке було передбачено для даного вироба.

 

Проте всі можливі колізії, які в силу різного роду причин можуть виникнути у відносинах з клієнтами, фірма "Фонд СП" вирішує в дусі конструктивного підходу і взаєморозуміння.

 

Продовжуючи тему сервісного обслуговування в контексті ремонту воріт, варто сказати про те, що фірма "Фонд СП" готова надавати всіляку технічну підтримку покупцям і замовникам.

 

Ремонт воріт є невід´ємною частиною сервісної політики виробничої фірми "Фонд СП"!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось