МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Штори в Донецьку « Римські штори

Римські штори

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Бажано мати те, що дозволить поліпшити побут і підвищити рівень комфорту.


Римські штори, пропоновані виробничою фірмою "Фонд СП" дозволяють досягти цього без особливих зусиль.
Що з себе представляють римські штори?

Римские шторы Римские шторы Римские шторы
Римські штори Римські штори Римські штори

 
Перш за все, відзначимо, що римські штори - це рівне полотно, яке при здійсненні підйому розділяється на секції. При цьому утворюються складки. І ці складки поділяються горизонтальної планкою, вшиту в тканину.


Римські штори в силу своїх конструкційних особливостей можуть бути виготовлені з тканини різної щільності. Це може бути досить щільна тканина, а може бути використана тканина надтонка, така, наприклад, як тюль.


Це визнано позитивною особливістю римських штор.


Тонкі цінителі естетики, звичайно, зуміли відзначити своєрідність римських штор, наявність яких дозволяє додати приміщенню непередавану елегантність і чаруючу своєрідність.


Варто відзначити, що фірма "Фонд СП", почавши свою виробничу діяльність у 1996 році, поряд з римськими шторами пропонує широкий асортимент продукції, яка, поза всяким сумнівом, може прикрасити практично будь-яке приміщення, надавши йому оригінальність і естетичну привабливість.


У зв´язку з цим з повним правом можна згадати бамбукові ролети, виріб з натурального дерева, що володіють різною світлопропускною здатністю. Також до безперечних достоїнств бамбукових ролет можна віднести їх підвищену вологостійкість, дивовижну легкість і неймовірну міцність.


Незайвим буде сказати про те, що виробнича фірма "Фонд СП" пропонує тканинні ролети, оригінальний зовнішній вигляд яких зумів залучити велику кількість покупців, що віддають перевагу стилістичної витриманості і оригінальності.


Широкий спектр продукції, що випускається дозволяє вимогливому споживачеві познайомитися з горизонтальними жалюзі, успішно витримують конкуренцію в боротьбі за увагу покупця. Горизонтальні жалюзі, вироблені фірмою "Фонд СП", дають можливість істотно урізноманітнити інтер´єр будь-якого приміщення.


Потреба адекватно реагувати на виклики моди, постійно диктує свої вимоги до інтер´єрних і екстер´єрним якостям приміщення, в повній мірі втілилася в готовності виробничої фірми "Фонд СП" надати на суд покупця вертикальні жалюзі.


Вся продукція, вироблена фірмою "Фонд СП", така як тканинні ролети, горизонтальні жалюзі, пластикові ролети, бамбукові ролети і, звичайно, римські штори дозволяє здійснити її підбір на основі індивідуального підходу, який, у свою чергу, дає можливість максимально точно підкреслити виграшні сторони приміщення, в кінцевому рахунку, поселивши в ньому комфорт і затишок.


У продовження теми можна відзначити, що римські штори за рахунок можливого комбінування тканин набувають додаткову привабливість в очах тих, хто без жалю вміє відштовхуватися від буденності і побитих рішень, тяжіючи до своєрідності і неповторності нових підходів.


Прочинені двері в незвідане дає можливість відчути манливе передчуття великого одкровення. І його до певного часу розмиті форми можуть абсолютно неминуче перетворитися на конкретні обриси, якщо здійснити кілька досить нескладних дій.

І тоді виготовлені виробничою фірмою "Фонд СП" римські штори зуміють зачарувати вас всєю своєю пишнотою!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось