МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Ролети в Донецьку « Ролети захисні

Ролети захисні

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Ролети захисні поступово стають невід´ємною частиною багатьох будівель.


І цьому є чимало причин.


Виробнича фірма "Фонд СП", здійснюючи свою діяльність на ринку протягом ось уже п´ятнадцяти років, пропонує споживачеві ролети захисні.


Незмінний принцип надання споживачеві тільки якісної продукції в повній мірі проявляється, коли мова йде про ролети захисні.


Варто відзначити, що ролети захисні, природно, в тому вигляді, в якому ми їх уявляємо, з´явилися в постійному ужитку відносно недавно.

Роллеты защитные Роллеты защитные Роллеты защитные
Ролети захисні Ролети захисні Ролети захисні


Втім, з´явилися, звісно, не раптом, а стали чудовим сучасним втіленням того, що вже протягом багатьох століть люди звично називали "віконницями". У цьому відношенні ролети захисні, пропоновані фірмою "Фонд СП", чудовим чином продемонстрували вплив прогресу на окремо взяту складову нашого життя.


Якщо "стислість сестра таланту", то ролети захисні, при удаваній своїй простоті, є вельми функціональними і мають чудові експлуатаційні характеристики.


Ролети захисні (іноді їх називають рольставнями), які пропонує виробнича фірма "Фонд СП", чудово закривають отвори, зокрема вікна, і чудово захищають скло від різного роду можливих пошкоджень. Також слід сказати про те, що ролети захисні гарантовано підвищать тепло і звукоізоляцію.


Оскільки отвори в силу різних архітектурних особливостей приміщення, де вони присутні, істотно відрізняються за своїми розмірами, ролети захисні, пропоновані виробничою фірмою "Фонд СП", виготовляються з різних типів профілів, які передбачають строго індивідуальний підбір. Подібний підхід у виготовленні ролет захисних дозволяє оптимізувати безпосередньо захисну функцію.


Що ж дозволило ролетам захисним придбати властивості, які за всіма своїми показниками претендують на універсальність?


Перш за все, має сенс говорити про конструкційні особливості.


Ролети захисні представляють із себе полотно, яке дуже зручно згортається в рулон. Напрямні дозволяють цьому полотну рухатися і відповідно намотуватися на вал, який розташовується вгорі.


Як ми вже говорили, ролети захисні представляють із себе максимально функціональний виріб.


Проте не тільки ця особливість відрізняє ролети захисні, які пропонує фірма "Фонд СП".


Прекрасний дизайн і цікаві колірні рішення також зіграли свою роль у тому, щоб ролети захисні користувалися підвищеним попитом у тих, хто віддає перевагу надійності та естетичної привабливості.


Постійно розширюючи асортимент продукції, що випускається, виробнича фірма "Фонд СП" дає можливість переконатися покупцеві в тому, що ролети гаражні продовжують залишатися зразком продукції високої якості.


Незайвим буде згадати про те, що установка ролет та ремонт ролет також входить до переліку тих послуг, які можуть запропонувати фахівці фірми "Фонд СП".


Якщо ви продовжуєте залишатися на звичних позиціях високої функціональності та естетичної привабливості, придбайте ролети захисні, які виробляє фірма "Фонд СП"!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось