МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Штори в Донецьку « Рулонні штори

Рулонні штори

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

Як рулонні штори впливають на естетичну привабливість приміщення?

Якщо це рулонні штори, пропоновані виробничої фірма "Фонд СП", вони повною мірою будуть сприяти тому, щоб приміщення, в якому їм належить знаходитися, буквально перетворилося.

Варто сказати, що виробнича фірма "Фонд СП", багаторічна історія якої рясніє постійним рухом від успіху до успіху, традиційно пропонує рулонні штори, які повною мірою здатні задовольнити смак найвимогливішого покупця.

Тканинні ролети, завдяки всім своїм відмінних рис, дозволяють здійснити індивідуальний підбір, що, в свою чергу, надає додаткові можливості для створення інтер´єру відповідного приміщення.

Виробнича фірма "Фонд СП", ось вже п´ятнадцять років пропонує продукцію, яка вражає своїм асортиментом і прихильністю стандартам високої якості.

Рулонные шторы

Рулонные шторы

Рулонні штори Рулонні штори

Серед багатого переліку продукції, виробленої фірмою "Фонд СП", крім безпосередньо рулонних штор, слід зазначити ролети захисні, які не тільки в змозі закрити певний отвір і, відповідно, захистити скло, але і у великій мірі дозволяють поліпшити звуко і теплоізоляційні характеристики приміщення.

Ролети захисні, які іноді називають рольставнями, являють собою полотно, яке згортається в рулон.

У багатому асортиментному ряду пропонованої виробничою фірмою "Фонд СП" продукції відзначимо бамбукові ролети. Будучи виробом з натурального дерева, бамбукові ролети являють собою зразок вологостійкості, міцності і легкості. Не в останню чергу можна відзначити і складову екологічної безпеки, характерну для бамбукових ролетів.

Намагаючись надати клієнту максимально комфортні умови, пов´язані з придбанням і подальшої довгострокової експлуатацією своєї продукції, фірма "Фонд СП" здійснює установку ролетів, яка виробляється на підставі ретельно проведених замірів та максимально повного врахування індивідуальних особливостей приміщення. Установка ролет, вироблена фірмою "Фонд СП", дозволяє вдалим чином поєднати елементи виробництва продукції та її монтажу "в одних руках".

Має сенс відзначити той факт, що фірма "Фонд СП" здійснює виробництво пластикових ролет, які дозволяють помітно урізноманітнити інтер´єр приміщення і привнести в нього відчуття оригінальності і безпосередності.

Залишаючись на лідируючих позиціях на ринку продукції, що випускається, виробнича фірма "Фонд СП", постійно розширюючи асортимент, готова запропонувати вимогливому споживачеві ворота в´їзні, які незмінно користуються високим попитом.

У цьому контексті можна сміливо згадати ворота розпашні, ворота секційні та ворота відкатні.

Яку б продукцію не пропонувала виробнича фірма "Фонд СП", будь то ворота розстібні або рулонні штори, завжди випускаються нею зразки залишалися на позиціях незмінно високої якості.

Численні клієнти, які взяли для себе єдино правильне рішення і придбали трулонние штори у фірми "Фонд СП", мали змогу неодноразово в цьому переконатися!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось