МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Штори в Донецьку

Штори в Донецьку

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

Штори в Донецьку

Одну з головних ролей в мистецтві декорування приміщення завжди грав красивий і якісний текстиль, зокрема штори. Саме штори здатні внести атмосферу затишку, комфорту і спокою в будь-яку кімнату в будинку. Одне і те ж вікно може бути декороване в самому різному стилі, в залежності від загального напрямку в оформленні кімнати. Крім цього, штори можна змінювати в залежності від сезону року або навіть від настрою господарів. Якщо вийти на вулиці рідного міста і подивитися на вікна, навколишніх будинків, можна побачити величезне різноманіття штор, яка відображає смаки, звички і навіть статус своїх господарів. Найчастіше штори в Донецьку, як і в будь-якому іншому місті, несуть не тільки функціональне навантаження - закривають кімнату від сонця або сторонніх очей, але естетичну - підкреслюють форму вікна і доповнюють інтер´єр.

Сучасні будинки, як правило, мають вікна більш оригінальної форми, на відміну від будинків, які будувалися чверть століття тому. Вікна можуть бути не тільки класичними прямокутними, але і арочними, круглими, стрілчастими, якщо будинок збудований у готичному стилі, наприклад, вікна-еркери або, ж спарені. Штори в Донецьку для всіх цих вікон також можуть бути підібрані з урахуванням їх розмірів і форми.

Для тих, хто віддає перевагу класиці, підібрати штори в Донецьку можна у вигляді сполучення полотнищ різних по щільності тканин, наприклад, тонкою і прозорою, яка буде обрамляти вікно і більш щільних, солідних полотен, що обрамляють композицію з боків. Вікно, оформлене таким чином, буде виглядати вишукано і чудово доповнить інтер´єр кімнати, виконаний у класичному стилі.

Якщо Ви тяжієте до більш складних конструкцій, але не хочете виходити за рамки традиційного стилю, можна виготовити штори в Донецьку з ламбрекеном, декоративним елементом з тканини, який закриває карниз. Ламбрекени бувають м´якими, вільно звисаючим, або жорсткими.

Для прихильників оригінальності у всьому, не виключаючи декору вікон, компанія «ФондСП» пропонує штори в Донецьку спеціальної конструкції - це рулонні штори, полотнища яких при підйомі скручуються в рулон або римські штори, вони складаються вгору на подобу гармошки за рахунок вставлених через певні проміжки стрижнів . Полотнища таких оригінальних штор виготовляються із щільного матеріалу, тому вони легко чистяться і чудово захищають від сонячних променів.

Рулонні і римські штори в Донецьку з´явилися порівняно недавно, але вже зуміли домогтися визнання. Так як вони є цілісне полотно з тканини, їх можна опустити до необхідного рівня. Крім цього, такі штори не припадають пилом, що дуже важливо, якщо в будинку є люди, які страждають алергією. Купуючи такі штори в Донецьку, Ви надійно захищаєте свою квартиру від яскравих сонячних променів і створюєте в приміщенні приємний приглушений і розсіяне світло вдень, а вночі прекрасно ізолюєте кімнату від сторонніх очей. Особливого догляду за рулонними і римськими шторами не потрібно, тому що тканина просочується спеціальною речовиною, яка оберігає її від вигорання і забруднень.

Безсумнівно, немає більш відповідного і швидкого способу, змінити атмосферу житла, наповнити кімнату затишком і комфортом, ніж придбати нові штори. Для цього достатньо звернутися в компанію «Фонд СП», де Вам допоможуть підібрати найкращі штори в Донецьку.

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось