МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Жалюзі в Донецьку « Установка жалюзі

Установка жалюзі

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:


Установка жалюзі буде виконана швидко, надійно і якісно фахівцями фірми "Фонд СП". Адже наша фірма займається не тільки виробництвом жалюзі, нам під силу і установка жалюзі, і ремонт жалюзі.


На протязі ось вже багатьох років фірма "Фонд СП" впевнено розвивається, уважно відстежуючи всі тенденції світового ринку сонцезахисних систем у сфері жалюзі. Ми володіємо всіма необхідними навичками і знаннями, які сприяють професійній організації та випуску модної і якісної продукції.


Установка жалюзі професіоналами - це гарантія того, що жалюзі будуть встановлені грамотно. Однак, якщо Ви вирішите встановити жалюзі самостійно, тому як все-таки економія має бути економною, то ми припасли для Вас кілька рекомендацій.


Установка жалюзі своїми силами цілком можлива при дотриманні всіх правил, бажання та вмілому підході.


Але все ж таки Ви повинні розуміти, що установка жалюзі - це дуже складний і трудомісткий процес, що потребує урахування маси факторів, що впливають на кінцевий результат роботи. Пам´ятайте також, що при самостійній установці жалюзі часто починають діяти певні обмеження на гарантійне обслуговування.


Безумовно, ніхто не буде з нами сперечатися, якщо ми скажемо, що установка жалюзі надає ауру оригінальності, респектабельності, стильності, сучасності, вишуканості офісу або квартири. А також установка жалюзі одночасно забезпечить зручність регулювання природного освітлення в приміщенні і навіть в якійсь мірі можна говорити про догляд за віконними прорізами.


Шановні наші клієнти, Ваше переконання в тому, що в установці жалюзі немає нічого складного, є помилковим. "Чому?" - Запитаєте Ви. Бо стіни будь-якого приміщення надзвичайно примхливі, і будучи непрофесіоналом, важко передбачити їх поведінку в тій чи іншій ситуації при будь-якому втручанні.


Стіни - не єдина проблема, з якою Ви можете зіткнутися! Також надзвичайно складно вишукати ідеально вертикальні укоси і горизонтальні підвіконня, з цієї причини вікна можуть виглядати недостатньо привабливими. Не потрібно володіти дюжей фантазією, щоб встановити жалюзі на рівній віконної рами і віконному прорізі, але ж ідеальне зустрічається дуже рідко.


Установка жалюзі вимагає застосування спеціальних інструментів, деталей кріплення і самих жалюзі. Жалюзі горизонтальні та вертикальні жалюзі встановлюють або на стіну над вікном, або на раму. Слід сказати, що для їх встановлення Вам обов´язково знадобиться дриль з набором свердел і бурів по дереву та металу, викрутка або шуруповерт та ніж.


Запам´ятайте, що установка жалюзі - це ще й велика кількість всіляких вимірів.


Небезпечною і проблематичною для самостійної роботи є установка жалюзі на пластикові вікна. Тут існує великий ризик зіпсувати і жалюзі, і вікно, тому спроба самостійної активності може вилитися в непередбачені витрати. Ми думаємо, саме тому все-таки варто звернутися по допомогу до професіоналів, адже у нас працюють справжні аси з досвідом роботи, які не скупляться на поради і раді продемонструвати Вам свою майстерність. Всі необхідні координати Ви зможете знайти у відповідному розділі нашого сайту.


Довіртеся нам і ми зробимо Ваші вікна красивими!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось