МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Ворота в Донецьку « Ворота секційні

Ворота секційні

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

 

Вам потрібні ворота секційні?


Віддаючи данину правильності вашого вибору, можемо прямо сказати про те, що ворота секційні можна придбати, завдяки багатому асортименту продукції, яку ось уже п´ятнадцять років пропонує на ринок виробнича фірма "Фонд СП".


Чим ворота секційні так приваблюють потенційних споживачів, і як знайти той секрет, який зможе пояснити цей феномен?


За великим рахунком, мабуть, секрету ніякого немає, а є послідовна і надзвичайно наполеглива робота з розширення асортименту воріт в´їзних і постійного поліпшення якості продукції, що випускається, куди, звичайно, входять і ворота секційні підйомні.


Також, говорячи про ворота секційні, варто сказати про демократичність цін на продукцію, що випускається, якої, поза всяким сумнівом, відрізняється фірма "Фонд СП".


Швидше за все, безповоротно минули ті часи, коли до воріт в´їзних, зокрема, до воріт секційних, пред´являлися вимоги, коло яких було окреслено виключно функціональною складовою продукції.


У даний період вимогливий замовник підвищену увагу звертає на зовнішній вигляд виробу, на естетику воріт секційних.


У зв´язку з цим відзначимо той факт, що виробнича фірма "Фонд СП", традиційно утримуючи лідируючі позиції на ринку, пропонує клієнтам ворота секційні, які у вищій мірі відповідають суворим вимогам сучасного промислового дизайну.


Крім цієї чудової особливості, вищеназвані ворота секційні підйомні, пропоновані фірмою "Фонд СП", відрізняються простотою і легкістю в управлінні.


Ворота секційні повністю відповідають європейським стандартам безпеки EN12604, EN12453, що, у свою чергу, є серйозним аргументом при виборі даного виду продукції, яку пропонує виробнича фірма "Фонд СП".


Рухаючись від загального до приватного, має сенс підкреслити, що ворота секційні володіють надійним захистом від небажаного розриву пружин.


Слід відзначити ще декілька особливостей воріт секційних, пропонованих фірмою "Фонд СП", які полягають в комплектації виробів накладної ручкою і засувом.


Кольорове рішення для розглянутих нами воріт секційних відповідає для зовнішнього виконання кольором білим RAL 9016 або коричневим RAL 8014. При цьому поверхня - мікрохвилі. Внутрішній колір сендвіч-панелей воріт секційних, які пропонує виробнича фірма "Фонд СП", - білий RAL 9002. Внутрішня поверхня - горизонтальний гофр.


Ворота секційні виробляються з панелі товщиною 45 мм.


Виготовлення воріт секційних передбачає наявність нержавіючих кронштейнів і петель німецької фірми Gunter. Також передбачений захист від защемлення пальців.


Ось уже п´ятнадцять років виробнича фірма "Фонд СП", займаючи лідируюче положення на ринку, виробляє затребувану покупцями продукцію, в асортимент якої, крім багатьох інших позицій, входять ворота в´їзні, зокрема, ворота розпашні, ворота відкатні.


А ворота секційні, пропоновані фірмою "Фонд СП", по праву стали зразком продуманої функціональності, естетичної привабливості і незмінно високої якості!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось