МТС       095–44–22–505


Київстар  098–383–44–27

ru.gif, 361B російською      ru.gif, 361B українськоюНовини

Когтеточка для кошек

Увага, новинка!!! Когтеточка - гімнастична "колода" для вправ, спортивний снаряд для свого улюбленця ...

Статті
2011-10-10 Відкатні ворота

Що дозволяє воротам відкатним привертати підвищену увагу споживачів?

Нарешті, де придбати ворота відкатні?

2011-09-02 Зробіть захист будинку надійним

Автоматичні ворота в Донецьку-прекрасний захист вашого будинку, гаража або ділянки.

2011-08-31 Ролети - захисти свій будинок

Ролети є набагато надійніше і безпечніше грат.

Архив статей
Головна « Ворота в Донецьку « Ворота в'їзні

Ворота в´їзні

X
Контактное лицо * :
Телефон для связи * :
Электронная почта:
Сообщение * :
Введите цифры с картинки:

Ворота въездныеЯкщо паркан виконує важливу організуючу і систематизуючу функцію, то ворота в´їзні є не тільки його безсумнівною прикрасою, але й невід´ємною частиною. Додамо, дуже необхідною частиною.

Напевно, складно сказати про ворота в´їзни щось таке, про що б вже не було відомо.

Деякі представники роду людського, прямо скажемо, не дуже далекоглядні представники, вважають ворота в´їзні досить примітивною, не заслуговує уваги конструкцією.

Як же вони помиляються!

Ворота в´їзні, пропоновані виробничою фірмою «Фонд СП», являють собою чудовий зразок інженерної і конструкторської думки. Більш того, ворота в´їзні, незважаючи на те, що про них, як уже згадувалося, здавалося б, все відомо, абсолютно однозначно сприяють помітному поліпшенню екстер´єру будівлі, без чого такий бажаний затишок був би просто неможливим.

Але просто сказати «ворота в´їзні» - це не сказати нічого.

Адже різноманіття втілень в´їзних воріт, наявність автоматики та інші компоненти варті того, щоб про це розповісти окремо.

Так історично склалося, що ворота розпашні представляють із себе найбільш поширений тип воріт в´їздних.

Ворота въездные Ворота въездные
Ворота в´їзні Ворота в´їзні

Варто відзначити, що стулки даного типу воріт в´їздних в стані відкриватися як назовні, так і всередину двору, що об´єктивно створює додаткові зручності при їх експлуатації. Також відзначимо, що згадані стулки кріпляться на опори воріт в´їздних за допомогою петель.

Виробнича фірма «Фонд СП» готова запропонувати вимогливому замовникові виготовлення в´їзних воріт з профільного каркаса. Дана особливість в змозі надати воротам додаткову жорсткість. Зазвичай в´їзні ворота, виготовлені подібним чином, відрізняються більш тривалим терміном експлуатації.

Велике значення, як для виготовлення, так і для експлуатації в´їзних воріт набуває матеріал, який використовується для зашивання. Виробнича фірма «Фонд СП» як найбільш поширеного варіанту використовує для цієї мети профільний лист з оцинкованої сталі, який має покращені антикорозійні властивості.

Проте, як відомо, меж досконалості не існує, і ворота в´їзні, звичайно, не є винятком.

Фірма «Фонд СП» пропонує варіанти зашиття в´їзних воріт, які передбачають як використання алюмінієвого профілю, але вже з поліуретановим наповненням, так і металеву фільонку.

Замовнику надається можливість самостійно вибрати, який із запропонованих варіантів в´їзних воріт буде мати найбільш презентабельний і багатий зовнішній вигляд.

Продовжуючи розповідь про воротах в´їзних, відзначимо такий їх вигляд як ворота відкатні.

Принциповою відмінністю відкатних воріт є те, що вони, виконуючи свою функцію, не вимагають великого простору. Також до безперечних достоїнств відкатних воріт належить підвищена стійкість, якій не страшні раптові пориви вітру або снігові замети.

Інформація про в´їзні ворота виявиться не повною, якщо не згадати про те, що останнім часом широко використовується автоматика для воріт, що дозволяє істотно полегшити їх експлуатацію.

Виробниче підприємство «Фонд СП» готове виконати ворота в´їзні максимально якісно і в строго зазначений термін!

Чому нам довіряють?

Регулярна доставка

Все, що стосується доставки у нас вирішує за принципом точно в строк і максимально акуратно. Ми цінуємо ваш час, точно так само як і своє. Тому, нам вигідно робити вчасно доставку і рухатися далі.

Чесний розрахунок

Коли потрібно прикинути ціну майбутніх ролетів, жалюзі або металовиробів, то ми завжди робимо точний розрахунок вартості. Для вас не буде неприємним сюрпризом остаточний розрахунок, бо ціну ви знаєте заздалегідь.

Палітра кольорів

Навіть для самих вибагливих і вимогливих клієнтів у нас знайдеться кілька варіантів колірних рішень. Палітра продукції настільки велика, що ми, часом, самі дивуємося цьому факту.

Дещо нове

Із завидною регулярністю у нас з'являються нові моделі виробів. При цьому, ми завжди готові виконати щось ексклюзивне і оригінальне на замовлення з нових матеріалів і комплектуючих.

Мне понравилось